la la land D.jpg

La La Land

30 czerwca, godzina 21.30

Rok produkcji: 2016
Gatunek: Romans
Kraj produkcji: USA
Czas trwania: 126 min

Mia (Emma Stone) jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian (Ryan Gosling) to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń

 

8 Snowden.jpg

Snowden

14 lipca, godzina 21.30

Rok produkcji: 2016
Gatunek: Biograficzny, Sensacyjny, Thriller
Kraj produkcji: Francja, Niemcy, USA
Czas trwania: 134 min

Trzymający w napięciu thriller sensacyjny o najsłynniejszym demaskatorze naszych czasów – Edwardzie Snowdenie (Joseph Gordon-Levitt) w reżyserii trzykrotnego zdobywcy Oscara Olivera Stone'a. Pracujący dla służb specjalnych Snowden decyduje się ujawnić ściśle tajne informacje dotyczące nielegalnego podsłuchiwania przez rząd Stanów Zjednoczonych milionów ludzi na całym świecie. Wypowiada wojnę najpotężniejszym. Niespotykany dotąd wyciek kompromitujących danych w historii USA stawia na nogi wszystkie służby. Zaczyna się wyścig z czasem. Amerykański rząd ma tylko jeden cel – złapać Snowdena.

joy.png

Złe mamuśki

21 lipca, godzina 21.30

Rok produkcji: 2016
Gatunek: Komedia
Kraj produkcji: USA
Czas trwania: 101 min

Matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell (Mila Kunis). W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i rusza w miasto! Obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia. Amy z dziką rozkoszą sieje ferment odkrywa, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

7531447.3.jpg

Transcendencja

28 lipca, godzina 21.30

Rok produkcji: 2014
Gatunek: Dramat, Sci-Fi
Kraj produkcji: Chiny, USA, Wielka Brytania
Czas trwania: 120 min

Grupa amerykańskich naukowców pracuje nad stworzeniem pierwszego na świecie komputera obdarzonego ludzką inteligencją i empatią. Gdy jeden z nich – Will (Johnny Depp) – ginie z rąk terrorystycznej organizacji widzącej w eksperymencie zagrożenie dla ludzkości, jego żona Evelyn (Rebecca Hall) podejmuje decyzję o przeniesieniu umysłu mężczyzny do pamięci powstającej maszyny. Will ożywa, ale skutki operacji okazują się dalekie od pożądanych.

Iluzja 2 D.jpg

Iluzja 2

4 sierpnia, godzina 20.30

Rok produkcji: 2016
Gatunek: Kryminał, Thriller
Kraj produkcji:Francja, USA
Czas trwania: 129 min

Czterej Jeźdźcy powracają! Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy, o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont bogaczy – tym razem wpadnie w tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to przy użyciu niezwykłych umiejętności.

 

Przełecz ocalonych D.jpg

Przełęcz ocalonych

11 sierpnia, godzina 20.30

Rok produkcji: 2016
Gatunek: Biograficzny, Dramat, Wojenny
Kraj produkcji: Australia, USA
Czas trwania: 139 min

Schyłek drugiej wojny światowej. Armia amerykańska toczy walki z Japończykami o każdy skrawek lądu na Pacyfiku. Strategicznym celem jest wyspa Okinawa, której zdobycie może oznaczać ostateczną klęskę Japonii. Wśród setek tysięcy amerykańskich żołnierzy trafia tu Desmond T. Doss, sanitariusz, który ze względu na przekonania odmówił noszenia broni. Traktowany z nieufnością, oskarżany o tchórzostwo, wkrótce udowodni jak bardzo się wobec niego mylono. Podczas najcięższych starć, wielokrotnie ryzykując życiem, wydostaje z ognia walki ponad 70 rannych żołnierzy. Tak rodzi się legenda bezbronnego bohatera...

7589838.3.jpg

7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

18 sierpnia, godzina 20.30

Rok produkcji: 2016
Gatunek: Komedia obyczajowa
Kraj produkcji: Polska
Czas trwania: 120 min

Nie tylko kobiety szukają w świecie wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. Mężczyźni też tego pragną! Tylko ten świat w którym żyją nie ułatwia im pracy i czasem nie pozwala być „prawdziwym facetem”. Poszukiwań nie ułatwiają też kobiety, a mężczyznom trudniej się zorientować w oczekiwaniach pań. W filmie znajdziemy siedem splatających się ze sobą historii, które ukazują poglądy mężczyzn na relacje i związki. Czasem warto poznać „męski” punkt widzenia...

 

2 John Wick 2.jpg
Nerve.jpg

John Wick 2

25 sierpnia, godzina 20.30

Rok produkcji: 2017
Gatunek: Thriler, Akcja
Kraj produkcji: USA
Czas trwania: 122 min

Legendarny super zabójca John Wick (Keanu Reeves) znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.


 

Nerve

1 września, godzina 20.30

Rok produkcji: 2016
Gatunek: Thriller
Kraj produkcji: USA
Czas trwania: 96 min

Vee ma już dość życia w cieniu swej kochającej popularność przyjaciółki Sydney. Pewnej nocy postanawia wyrwać się ze swego poukładanego świata i wyrusza do Nowego Jorku, by wziąć udział w Nerve. Gra zaczyna się od prostych zadań: trzeba pocałować przystojnego nieznajomego, a potem wraz z nim ukraść coś z luksusowego butiku. Zabawa się rozkręca. Vee i jej nowy przyjaciel Ian zyskują popularność wśród widzów, którzy ciągle pobijają stawkę i wymyślają coraz trudniejsze zadania. Vee staje się obiektem manipulacji. Jej internetowe konta zostają zhakowane, karty kredytowe zablokowane, a ona zaś staje się więźniem Nerve. To już nie zabawa, a walka o życie na oczach anonimowych widzów.