Film „Uprowadzona 3” przyciągnął widzów

Kolejna odsłona Pruszkowskiego Kina Letniego za nami. Tym razem powody do zadowolenia mieli miłośnicy kina akcji. Obejrzeli film „Uprowadzona 3”.

Miniona niedziela obfitowała w ciekawe propozycje na spędzenie wieczoru. Piłkarscy kibice mogli w telewizji obejrzeć ostatni ćwierćfinał Euro 2016, w którym o awans walczyły drużyny Francji i Islandii. Miłośnicy muzyki na żywo mogli wybrać się na imprezę „Lato z Radiem”, gdzie jedną z gwiazd był zespół Varius Max z Kasią Stankiewicz. Natomiast kinomani tłumnie odwiedzili kolejną imprezę pod chmurką, czyli seans w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego.

Mimo dość chłodnego wieczoru widownia na pl. Jana Pawła II była wypełniona praktycznie po brzegi. Film przyciągnął widzów w różnym wieku – od nastolatków po seniorów. Kinomanów rozgrzewały spektakularne sceny akcji w filmie „Uprowadzona 3”. Nie zabrakło pościgów, strzelaniny. Bryan Mills (Liam Neeson) jak zwykle pokazał, że prawda zawsze wychodzi na jaw. Początkowo to on był posądzany o zabójstwo byłej żony przez co znalazł się na celowniku policji. Jednak Mills, dzięki doświadczeniu w walce, zatrzymał prawdziwego mordercę.

Następny seans w ramach PKL w najbliższą niedzielę! Już dziś zapraszamy!