Widzowie przeszli przez „Próby ognia”

W chłodny (jak na wakacje) miniony niedzielny wieczór mieszkańcy Pruszkowa mogli rozgrzać się na kolejnym już seansie Pruszkowskiego Kina Letniego. Akcja filmu „Więzień labiryntu: Próby ognia” spowodowała, że atmosfera stała się gorąca.

Pruszkowskie Kino Letnie co tydzień serwuje kino pełne emocji. Tym razem nie lada gratka czekała na fanów młodzieżowego kina science fiction. Widzowie, nie tylko młodzi, mogli obejrzeć drugą cześć filmu „Więzień labiryntu”. Thomas i jego kompani po wydostaniu się z labiryntu liczyli, że dotarli do świata, w którym nie będą musieli uciekać. Okazało się jednak, że ci, którzy ocalili przyjaciół wcale nie mają tak dobrych intencji jak się początkowo wydawało. Grupa nastolatków z Thomasem na czele musi ponownie uciekać i szukać nowych sojuszników. Kłopot w tym, że nie każdy z przyjaciół Thomasa podziela jego wolę walki o wolność. Zdrajcą okazuje się jedna z najbliższych mu osób – Teresa. Na niedzielnym seansie mimo chłodu był komplet widzów. Przydały się ciepłe bluzy i koce.

Teraz przed miłośnikami dobrego kina chwila wytchnienia. W najbliższą niedzielę 24 lipca seansu pod chmurką nie będzie. Zapraszamy za to do Parku Kościuszki na organizowany przez miasto „Koncert do północy”. Natomiast kolejny seans w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego już 31 lipca!

Wstęp na wszystkie projekcje w ramach PKL jest bezpłatny.